1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Περί ..Οικονομικών ...δακτυλίου κ.άλλα...

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by wwwmakis, Jul 5, 2008.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. wwwmakis

wwwmakis New Member

ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 11000€ , ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 5200€,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΗ???:confused: ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 6/07/08 ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΑ 5200€ .ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΓΧΟΣ, ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΦΩΝΟΙ)ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ;)...ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΚΗΣ
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Φυσικά και σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!!!:smile:

(Η διαφορά κόστους πιστεύω πως έχει να κάνει με την διαφορά Κλινικών και όχι ιατρικών αμοιβών!!!:rolleyes:)
  3. wwwmakis

wwwmakis New Member

ΠΟΝΑΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 7/07/08 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΩΣ ΤΟΝ ΛΕΜΟ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΡΕΨΙΜΑΤΑ(ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ)ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΤΑΕΙ ΤΟ MILKO 0% ΠΟΥ ΕΙΠΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ . ΑΥΤΙ ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ,,,???ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ????:_o:
  4. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Η επέμβαση που ελπίζω να ειναι λαπαροσκοπική, προκαλεί κάποιους πόνους (φυσικό είναι) οι οποίοι παρέρχονται σύντομα, και με την βοήθεια φαρμακευτικής αναλγητικής αγωγής.
    Για τα υπόλοιπα όμως βασική ευθύνη φέρει ο ιατρός σας και η συμβουλευτική του ομάδα!
  5. μικρουλα

μικρουλα New Member

6. μικρουλα

μικρουλα New Member

ΜΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/7/2008 ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΑΡΟΥΣ. ΘΑ ΠΟΝΑΣ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΡΩΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΧΟΡΤΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΑ ΤΙΠΟΤΕ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 6500 ΕΥΡΩ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ

Share This Page