1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

και γω τι άλλο εμβοες

Discussion in 'Λοιπές Ειδικότητες' started by missmary, Feb 25, 2018.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. missmary

missmary New Member

Καλησπέρα την τελευταία εβδομάδα βασανιζομαι από εμβοες που τώρα έχουν περιοριστεί στο δεξί αυτί ένας θόρυβος σαν παράσιτα ραδιοφώνου. ..δυσκολεύομαι αρκετά στον ύπνο. ..πήγα σε ωρλ τυμπανογραμμα οκ ακουογραμμα οκ αν και για το παθον αυτί μου το έκανε 2 φορές μου συνεστησε μαγνήσιο και να συνεχίσω τη θεραπεία που ήδη κάνω με σίδηρο και b12. ..εγώ όμως έχω αίσθημα πληρότητας στις αυτό και νιώθω ότι δεν ακούω καλά. ..είχα και το 2012 εμβοες μου είχε δώσει τότε αγγειοδιασταλτικα δε θυμάμαι να με βοήθησαν κάποια στιγμή σταμάτησε το βουητο. .επίσης το 2015 λόγω πόνου στο πρόσωπο βρέθηκα με διάγνωση κροταφογναθικου σύνδρομο. ..είμαι φουλ αγχωδης περνάω μια στρεσογονο περίοδο αλλά το αυτακι το εντεινει όλο αυτό. ..αύριο θα πάω και σε δεύτερο ωρλ. ..κάποια συμβουλή η παρόμοια περίπτωση? ?:(

Share This Page