1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Υποψια Κυστης Κοκκυγος

Discussion in 'Κύστη Κόκκυγος' started by dimitis1, Oct 5, 2009.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. dimitis1

dimitis1 New Member

Καλημέρα σας
    Έχω κάνει την επέμβαση εδώ και περίπου δυο μήνες με την ανοιχτή μέθοδο.
    Το πρόβλημα είναι το ότι εδώ και κάτι μέρες έχω παρατηρήσει ότι συνεχίζει να βγάζει πύον.
    Για να μην πολυλογώ πήγα στον χειρουργό και μου είπε πως η πληγή έχει κλείσει πλήρως και ότι αυτό που βλέπω είναι κατά πάσα πιθανότητα ιδρώτας.
    μπορεί να με βοηθήσει κάποιος που ίσως είχε παρόμοιο πρόβλημα ή κάποιος ειδικός?
    ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    andreasfragki likes this.
  2. dimitis1

dimitis1 New Member

υπαρχει καποιος ειδικος στο site ή αδικα περιμενω απαντηση;:mad:
  3. fotis-

fotis- Member

κανε καταχωριση στο πανελληνιο ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ φορουμ
  4. dimitis1

dimitis1 New Member

τι εννοεις;;;
  5. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Καλά το έχεις καταχωρήσει εδώ.Μην ανησυχείς,θα σου απαντήσει ο γιατρός σύντομα,απλά δεν απαντάνε καθημερινά λόγω φόρτου εργασίας.Κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα κοιτάνε όλα τα νέα μηνύματα και απαντούν.Αν περάσει λίγος καιρός και δεν απαντήσουν τότε ξαναβάλτο σαν θέμα.Σίγουρα θα απαντήσει κάποιος.:smile:
  6. dimitis1

dimitis1 New Member

thanks kathy.
  7. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Αν είναι ιδρώτας, θα υπήρχε (ισως) και πριν την επέμβαση ετσι δεν είναι?;)
    Σε καποιες περιπτώσεις αν η επούλωση δεν έγινε σωστά και πλήρως μπορεί να έχει ενα μικρό υπόλειμμα μεσα που να υποτροπιάζει.
    Δεν μπορώ να σας βοηθήσω περισσότερο.
    Δεν γνωρίζω πως γινόντουσαν οι αλλαγές σας και ποιός τις έκανε.
    Αν συνεχίσει πηγαίνετε στον χειρουργό σας, ή παρτε άλλη γνώμη!

Share This Page