1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Εδω και 2 εβδομαδες ,αρχισα να εχω παλι ναυτια μετα το απογευμα και με περναει με την ληψη φαγητου , γαστροσκοπηση εκανα πριν 2 μηνες , με αποτελεσματα φυσιολογικα , ειμαι ομως πολυ ανχωμενος , εντομεταξυ εδω και 5 μηνες παιρνω προληπτικα losec , μπορει να δημιουργηθει κατι μεσα σε 2 μηνες ? Ο γαστρεντερολογος μου ειπε οτι δεν κανει να κανουμε τοσο συχνα γαστροσκοπηση , υπερηχο ανω κοιλιας εκανα σημερα με φυσιιλογικα αποτελεσματα. Τι μπορει να ειναι , μπορειι να ωφειλεται σε ανχος ? Επισης σημερα με εξετασε και γαστρεντερολογος και μου βρηκε την κοιλια μου φυσιολογικη, απλα δεν του μιλησα για την ναυτια. Ειδε και τις εξετασεις μου , και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικες.
    Last edited: Dec 14, 2015
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

???Αρα λοιπόν, ποιό είναι το ερώτημα??o_O

Share This Page