1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. vivakii

vivakii New Member

Γεια σας! Ονομαζομαι ΒΙβη! Ειχα σχεση με ενα παιδι 3 χρονια κ ειχε ερωτικες επαφες με αλλες κοπελες χωρις να τ γνωριζω, οταν το εμαθα του ειπα να χωρισουμε κ απ τ στενοχωρια, επεσε το ανοσοποιητικο μ με αποτελεσμα να μ βγουν κονδυλωματα, ειχαμε επαφη κ απ το ποπο 3 φορες με αποτελεσμα να εχω στο εντερο εσωτερικα κονδυλωματα, τα οποια αφαιρεσα με επιτυχια! Τις πρωτες μερες δν ειχα προβλημα αφοδευσης αφου επαιρνα κ duphalac μαζι μ αντιφλεγμονωδη, μια μερα ξυπνησα με αισθημα ατελους κενωσης αλλα οσο κ ν πιεζομουν δν εκανα κατι. Μετα ποναγα και να κατσω κ ειχα πονο κ δυσφορια στη κενωση σαν να εχω κατι εσωτερικα π εμποδιζει την κενωση, εχω νομιζω αιμορροιδα αλλα δεν με ενοχλησε ποτε κ ο χειρουργος μ ειπε πως δν βλεπεο προβλημα με αιμορροιδα! Ωστοσο εγω παω στ τουαλετα κ ενω ειναι μαλακα τ κακα μ δν μπορουν να βγουν απ τ ποπο μ, σαν να μικρυνε κ εχω ενα πονο βασικα πιο πολυ πιεση νομιζω στον ορθο κ απλα δν αντεχω αλλο! Πρεπει να κανω κατι; εχω προβλημα; υποφερω! Θελω να παω τουαλετα κ δν βγαινουν κ αμα βγει κατι νιωθω πως θελω να παω ξανα:confused:
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Τα κονδυλώματα είναι μία δύσκολη περίπτωση διότι έχουν την τάση ακόμη και μετά από θεραπεία να υποτροπιάζουν. Θα πρέπει οπωσδήποτε να σε δει γαστρεντερολόγος και ενδεχομένως να σου ζητηθεί και κολονοσκόπηση.

Share This Page