1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Τι Να Κανω Τωρα Που Εσπασε?

Discussion in 'Κύστη Κόκκυγος' started by tina_d1990, Dec 22, 2008.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. tina_d1990

tina_d1990 New Member

πριν απο περιπου μια βδομαδα ενιωσα το γνωστο πονο στην ''ουρα''.
    πηγα λοιπον στο γιατρο κ μου ειπε οτι εχω κυστη κοκκυγος. Ετσι μου εδωσε ισχυρη αντιβιωση και αντιφλεγμονωδες..
    πριν απο 2-3 μερες εσπασε μονο του βγαζοντας ενα δυσοσμο ροζ υγρο.
    τα υγρα τωρα εχοθν σχεδον ελλατωθει (υπαρχουν λιγα ακομα τα οποια δεν μυριζουν ασχημα)αλλα δεν ξερω τι να κανω ογιατρος (παθολογος )μου ειπε οτι 8α περασει μονο του αλλα απ οτι διαβασα στο ιντενετ δεν γιννεται ακριβως ετσι....αφηστε που νομιζω οτι υπαρχει κατι σαν τρυπουλα ακομη..
    τι πρεπει να γινει λοιπον?? (θα εκανα τα παντα για να μην κανω εγχειρηση!!:triste:)
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Θα πρέπει να σας δει χειρουργός!
    Αν είναι κύστη κόκκυγος...δεν περνάει μόνο του!!
  3. katerinaaa

katerinaaa New Member

TINA,KALHSPERA!ME LENE KATERINA KAI EKANA EPEMVASI TON PERASMENO MARTIO.NA KANEIS TO SYNTOMOTERO THN EPEMVASI!!!! EGO TO AFHSA 6 XRONIA, YPEFERA POLY KAI TELIKA PHRA THN APOFASH.PISTEPSE ME H EPEMVASH DEN HTAN TIPOTA MPROSTA SE AYTO POY PERASA 6 XRONIA!!!KAI EPEIDH TO AFHSA ARKETO KAIRO EGINE XEIROTERA KAI EIXA MIA TERASTIA TOMH POY EKANE 5 MHNES NA KLEISEI.PHGAINE TO SYNTOMOTERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share This Page