1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Τι Μου Συμβαίνει ;;

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by anjie, Apr 24, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. anjie

anjie New Member

Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εκπληκτική έπιμελεια της ιστοσελίδας η δουλειά σας είναι αξία πολλών συγχαρητηρίων.το πρόβλημα μου είναι πως εδώ και μια βδομάδα έχω φαγούρα στον πρωκτο και παρατήρησα πριν από δυο ημέρες περίπου ένα εξογκωμα γύρω από τον πρωκτο σαν σπυρακι στο χρωμα του δέρματος το οποίο ούτε με πονάει ούτε μοιάζει με εξανθημα η σπυρακι είναι απλώς ένα μικρο εξωγκομα..τι μπορεί να είναι;;;
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!
    Θα μπορούσε να είναι κατι άσχετο με το έντερο αλλά δερματικό πχ σμηγματογόνος αδένας, κοινό "σπυράκι" κλπ, (εφ'οσον βεβαια έχει το χρώμα του δέρματος απ'οτι λέτε)!!!

Share This Page