1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα ΤΙ ΕΙΝΑΙ?? ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΔΡΙΚΟ ΑΠΟΣΤΗΜΑ

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by στυλιανοςβ, Apr 7, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.

ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.. ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΕΛΛΑΔΑ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ¨¨

ΠΡΙΝ 3 ΕΤΗ ΕΚΑΝΑ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΑΦΑΙΡΕΣΗΣ ΠΕΡΙΕΔΡΙΚΟ ΑΠΟΣΤΗΜΑ,ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΛΑΜΒΑΝΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ.
    ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ,ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΟΓΚΟ ΝΑ ΠΡΟ ΕΞΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΦΩΔΕΥΣΗ, ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΑΙΜΟΡΟΙΔΕΣ, ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΝΑΝ ΤΟΠΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ
    ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΟΡΟΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΧΥ ΕΝΤΕΡΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΚΑΨΗ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΚΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΙ Ε Ι Ν ΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ??
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημερα σας.
    Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω, τι ακριβώς παρουσιάζετε.
    Τι εννοείτε "παράκαμψη" ή έκλεισε το έντερο!!:eek:

Share This Page