1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Θέλω Πραγματικά Την Συμβουλή Σας. .

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by Πληγωμενη καρδούλα, Feb 18, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 4 users.
  1. Γειά σας !
    Είμαι 21 χρόνων,με ύψος 1.71 και ζυγίζω 135 κιλά....εχω ένα ιστορικό. . 16 χρόνων ζυγίζα 130 κιλά έκανα απότομη δική μου δίαιτα κ μέσα σε 7 μήνες έχασα 63 κιλά ,έφτασα na ζυγίζω 67 κιλά σε ηλικία 17 ετών απο κει κ μετά κρατησα τα κιλά για έναν χρόνο μετά όμως άρχισα na τα παίρνω ξανά ... Αυτήν την στιγμή είμαι σε δίαιτα πάλι δική μου .την ξεκίνησα πριν 2μήνες κ ζυγίζα 141κιλά έφτασα όμως na ζυγίζω 135κιλά απο τον πρώτο μήνα της δίαιτας κ απο τότε για έναν μήνα είμαι σταθερά στα 135κιλά. Σκέφτομαι κάποια επέμβαση όμως δεν ξέρω που na απευθυνθω. . Σκεφτόμουν δακτυλίο στομάχου όμως σήμερα που γράφτηκα σε αυτο το φόρουμ είδα πως υπάρχουν πολλοί κ διάφοροι τρόποι κ ο καθένας.εχω ασφάλεια ΙΚΑ καλύπτει αυτη η ασφάλεια την επέμβαση.?
  2. απαντήστε μου σας παρακαλώ. .

Μπορεί κάποιος na μου απαντήσει σε αυτήν την ερώτηση που έκανα. . . ?
  3. Τάκης

Τάκης Guest

Αγαπητή φίλη

Μην αγχώνεσαι αν δεν λαμβάνεις άμεσα τις απαντήσεις που επιθυμείς.Αυτό συμβαίνει διότι δε βρίσκεται on-line ο κατάλληλος ειδικός.

Αν πάλι δε λάβεις γενικά απάντηση, σημαινει οτι δε γνωρίζει καποιος να σου απαντησει στην εκάστοτε απορία σου..

Φιλικά
    Τακης
  4. ερώτηση

Πως μπορω na επικοινωνήσω με έναν χειρούργο??
  5. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Μπορείς να μπεις στο προφίλ τους και να τους στείλεις pm (προσωπικό μήνυμα)...

Share This Page