1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Σπυρακια με πυον στο κεφαλι

Discussion in 'Οδηγίες και Ανακοινώσεις του Forum!' started by AggelikiPapaioannou, Jul 10, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. AggelikiPapaioannou

AggelikiPapaioannou New Member

Καλημερα και συγγνώμη για την ενοχλήση. Εδώ και αρκετό καιρό αντιμετωπίζω ένα θέμα με το κεφάλι μου. Δεν μπορω να εξηγήσω τι ακριβώς είναι αλλα φαίνεται πως είναι γορμπολακια ή σπυρακια με πυον στην επιφανεια του κεφαλιου μου. Δεν εχω επισκεφθει καποιο γιατρο καθως στην αρχη δεν μου φανηκε συμαντικο και επισης δεν ηξερα σε ποια ειδικοτητα επρεπε να κατευθηνθω. Ετσι, αρχισα να σπαω μονη μου αυτα τα "σπυρακια" ωστε να βγει το πυον. Καποιες φορες ξταν πολυ οδυνηρο ομως το συνιθισα καπως στη συνεχεια. Τωρα ομως οταν το κανω ποναω ακομα πολυ ενω πριν σταματαγε ο πονος οταν εφευγε το πυον. Πλεον αισθανομαι το κεφαλι μου ειναι πολυ βαρυ και νιωθω σαν να μην μπορω μα το σικωσω, σε σημειο που δεν μπορω να κοιμηθώ τα βράδια. Εχω αρχισει και φοβαμαι παρα πολυ. Θα ηθελα πολυ τη γνωμη σας και την συμβουλη σας. Σας ευχαριστω πολυ και συγγνωμη για την ενόχληση.
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Εννοείτε ότι βγαίνουν μέσα στα μαλλιά, στο κρανίο δηλαδή ;;;

Share This Page