1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Πυρετος-αθληση

Discussion in 'Ανακοινώσεις Μελών!' started by andreas paravas, Jan 23, 2009.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. andreas paravas

andreas paravas New Member

καλημερα σε ολους,

θα ηθελα την συμβουλη σας για καπιο θεμα που αντιμετοπιζω...
    εδω και δυο μηνες προσπαθω να γυμναζομαι λιγο περισοτερο και να προσεχω και λιγο την διατροφη μου,γι'αυτο λοιπον πηγαινω 1 φορα την
    εβδομαδα για ποδοσφαιρο 7 χ 7 ,το προβλημα μου ειναι οτι μετα την ασκηση και αφου παω σπιτι και κανω μπανιο μετα απο καμια ωρα ανεβαζω υψιλο πυρετο 38-38,5 ,τις πρωτες φορες δεν εδωσα σημασια γιατι την επομενη μερα ειμαι απυρετος και δεν νιοθω αρρωστος,το θεμα ειναι οτι αυτο συνβαινει καθε φορα και δεν νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο.

θα επισκεφτω γιατρο σιγουρα τις επομενες μερες,αλλα θα ηθελα και την συνβουλη σας...

ευχαριστω
  2. Τάκης

Τάκης Guest

Ο πυρετός όντως σε κάποιους ανθρώπους εμφανίζεται μετά απο διάφορες περιπτώσεις.

Ένας φίλος μου ανεβάζει πυρετό μόλις αγχώνεται!!

Ελπίζω αυτή τη στιγμή που μιλάμε να έχεις πάει σε γιατρό και να έχει βρεί το πρόβλημα που σε απασχολεί!!

Share This Page