1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ανακοίνωση Ψαχνω Για Ομοιοπαθη Με Ραγαδα Πρωκτου

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by Euginia, Jan 22, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Euginia

Euginia New Member

καλησπερα σας.ειμαι καινουργια στο φορουμ και δεν το ξερω καλα.συγχωρεστε με για τυχον λαθη μου.μπορω να συνομιλησω με οποιονδηποτε? μπορει καποιος ομοιοπαθης να μου πει μερικα πραγματα.οπως αν εκανε την πλαγια εσω σφικτηροτομη,πως εξεληχθηκε,αν οντως υπαρχει κυνδυνος ακρατειας και αν επιτρεπετε στο φορουμ (γιατι δεν ξερω)να μου πει ποσο κοστιζει σε ιδιωτη ιατρο μια τετοια επεμβαση?εχω αγχωθει πολυ με την ολη κατασταση,αλλα θελω και να τελιωνω με αυτο.υποφερω εδω και πολυ καιρο.:triste:
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημέρα.
    Δεν ειμαι ομοιοπαθής, αλλά ειδικός στο θεμα, και μπορώ να σας πω πως αν η επέμβαση γινει σωστά (στον εσω σφιγκτηρα), δεν τιθεται θεμα ακράτειας.
    Απο κει και πέρα αν επιθυμειτε πληροφορίες περι του κόστους, μπορείτε να στειλλετε PM.

Share This Page