1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα μέσης

Discussion in 'Κήλες' started by christinaathens, Mar 8, 2007.

1. christinaathens

christinaathens New Member

Καλησπέρα σας!Δεν βρίκα κάποιο πιο κατάλληλο θέμα για να προσθέσω αυτο το τοπικ και γι'αυτό το λόγο το προσθέτω εδώ.Να με συγχωρέσετε αν έκανα λάθος!!!

Το αναφέρω γιατί πιστεύω πως αρκετός κόσμος δυστυχώς το έχει.
    Κάποιο καιρό είχα πέσει απο σκάλες.Απο τότε μου χει δημιουργηθεί ένα πρόβλημα που όποτε με θυμάται η οταν ταλαιπωρούμαι απο κάποια βάρη με κάνει και υποφέρω.Ο πόνος της μέσης προχωράει και στη δεξιά πλευρά όλου του σώματος μου.Ιδιαίτερα το πόδι μου δε μπορώ να το κουνλησω υποφέρω απο τους πόνους μουδιάζει λίγο και το χέρι μου.Θα χρειαστεί να κάνω κάποια επέμβαση??Κινδυνεύω απο παράληση αν δεν το προσέξω?
    Σας ευχαριστώ πολύ!
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Απ: Πρόβλημα μέσης

Πιθανά να οφείλονται σε προβλήματα σχετικά με την σπονδυλική στήλη και κήλες του δίσκου!
    Θα πρέπει να αναφερθείτε σε ορθοπεδικό!

Share This Page