1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Προβλημα με Forum

Discussion in 'Ανακοινώσεις Μελών!' started by Insomniac, Apr 8, 2013.

Watchers:
This thread is being watched by 4 users.
  1. Insomniac

Insomniac Member

Πριν λιγο εκαν μια δημοσιευση και δεν με αφηνε πατωντας enter να αλλαξω παραγραφο στο κειμενοΥπαρχει καποιο προβλημα ? Ευχαριστω.
    Last edited by a moderator: Apr 9, 2013
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ενδεχομένως να είχατε αποσυνδεθεί λόγω χρόνου και να μη το είχατε αντιληφθεί...
  3. Insomniac

Insomniac Member

Οχι Και τωρα που δοκιμαζω δεν αλλαζει παραγραφο....Με enter τουλαχιστον.
  4. Kathy

Σε μένα δεν παρουσιάστηκε πάντως πρόβλημα. Ίσως επειδή το forum βρίσκεται υπό ανακαίνιση να γίνονται κάποιες ρυθμίσεις...
  5. Insomniac

Insomniac Member

δοκιμασατε με enter να αλλαξετε παραγραφο ?
  6. Insomniac

Insomniac Member

Δοκιμαζω τωρα με firefox και ειναι ΟΚ

Με ie10 υπαρχει το προβλημα μονο
  7. Kathy

Ναι βεβαίως και μου λειτούργησε μία χαρά!
    Ακόμη και τώρα το πάτησα και μου άλλαξε σειρά όπως βλέπετε!
  8. Insomniac

Insomniac Member

Το προβλημα ειναι μονο με ie
  9. Kathy

Τότε το πρόβλημα με τον ie θα είναι προσωρινό. Προφανώς πέσατε σε ενημερώσεις ή σας είχε φορτώσει πολύ και πέσατε σε υπερχείλιση μνήμης.
  10. Insomniac

Insomniac Member

Mαλλον οχι γιατι μου το κανει και τωρα που μολις ανοιξα τον υπολογιστη αλλα και σε αλλο υπολογιστη στη δουλεια και σε καποια (οχι ολλα forums).Ευχαριστω.
  11. Kathy

Ναι, έχετε απόλυτο δίκιο! Κι εγώ που μπήκα από ie δεν μπόρεσα να αλλάξω παράγραφο συνεπώς έχει να κάνει με την συμβατότητα του forum με τον internet explorer 10. Θα ενημερώσω. Ευχαριστούμε για την παρατήρηση. :smile:
  12. Insomniac

Insomniac Member

Κι εγω ευχαριστω και ειναι καποια ασυμβαοτητα και με αλλα forums που ασχολουμαι
  13. Kathy

Λοιπόν, αυτή η ασυμβατότητα είναι κάποιο πρόβλημα αποκλειστικά και μόνο του internet explorer 10 που ενημερώθηκε απ' την Microsoft την τελευταία εβδομάδα, γι' αυτό και το πρόβλημα υπάρχει και σε άλλα forums. Σύντομα το τεχνικό τμήμα της Microsoft θα δεχτεί παράπονα και θα υπάρξει νέα ενημέρωση του ie.
  14. Insomniac

Insomniac Member

Ευχαριστω...Μακαρι !!!
  15. Insomniac

Insomniac Member

Test

test

Επανεφερα τον ie9 και ειναι μια χαρα τωρα
  16. Kathy

Έτσι το πρόβλημα παρουσιάζεται μόνο στον 10. Σύντομα θα επανέλθει κι αυτός! Ευχαριστούμε πολύ για την διαπίστωση αυτή! :smile:
  17. Insomniac

Insomniac Member

Απολυτως εξακριβωμενο πια....

Η δοκιμη ηταν καλη λυση
  18. Insomniac

Insomniac Member

Το προβλημα παραμενει.....
  19. Kathy

Φύγατε απ' τον 9 και αναβαθμιστήκατε στον 10;
    Αν έχει συμβεί αυτό τότε θα πρέπει να μπαίνετε στο φόρουμ από άλλο περιηγητή.
  20. Insomniac

Insomniac Member

Ναι...Ευχαριστω.

Share This Page