1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

προστατιτιδα

Discussion in 'Ουρολογικά Θέματα.' started by luk, Sep 9, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. luk

luk New Member

καλησπερα σε ολους.Εχω ενα πρόβλημα εδω και ενα μηνα περιπου.μετα απο παραμονη σε νοσοκομείο και επίσκεψη στις τουαλετες αυτου (οχι δικης μου νοσηλειας) αρχισα να εχω ελαφρυ τσουξιμο κατα της ουρηση και μετα απο 1-2 μερες λευκο εκκριμα τις πρωινες ωρες(οταν ξυπνουσα μια σταγόνα λευκου εκκριματος).Ξεκίνησα αντιβίωση (ciproxin) για δεκα μερες(προστατίτιδα είπε ο γιατρός).Μετα τις δέκα μέρες είχαν ολα περασει μια χαρα.Ομως το πρόβλημα επανηλθε.
    Εκκριμα έχω και απο τον πρωκτό (διαφανές) το οποιο συνοδευει τα κόπρανα.Το εκκριμα αυτο υπηρχε και παλαιότερα το οποίο μου είχε πει γιατρος οτι δεν είναι κάτι και οτι προερχεται απο πιθανη αιμοροιδοπάθεια.όμως τον τελευταιο καιρο εχω μία ενόχληση στην κοιλιακη χώρα άλλωτε δεξια αλλωστε αριστερα κ αλλωτε σε ολόκληρη.
    Υπάρχει περίπτωση να σχετίζονται αυτά τα δυο?τι πρέπει να κανω?
    Ευχαριστώ πολυ..
  2. luk

luk New Member

να συμπληρώσω οτι έχω περιστασιακά ενοχληση στς όρχεις κυρίως στν αριστερό όμως έχω κάνει εξεταση και μ είχα πει οτι εχω κυρσοκοίλη κ οτι εαν δεν με ενοχλει ιδιαίτερα δεν υπαρχει λόγος εγχείρησης.

Share This Page