1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. luk

luk New Member

Καλησπερα!εδώ και λίγο καιρό παρατήρησα ότι αλλαγή του κοπρανα , τα οποία είναι πι μαλακα και λεπτα .ακομα παρατηρώ να 0τι βγαίνει κ0αποιες. Φορές ένα κωλοδες υγρό ενώ έχω ένα αδιορατο βαροσ-ενοχληση στν ευρύτερη περιοχή τ πρωκτου.ορισμενες φορές μπορει να δω λίγο αίμα στ χαρτι.κοιταξα Λπν τον πρωκτο , κ παρατηρησ στη είσοδο του κάτι σαν πληγες-τρυπες κ εγώ σπυρακι ακρ έξω από τ πρωκτο(σφυκτιρα μαλλον)μπορεί κάποιος να μ κατατοπισει?ειμαι 25!ευχαριστω
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημερα. Ειναι περιεργο το ευρημα "πληγές -τρύπες" κλπ. Νομίζω καλό θα ειναι να σε δει καποιος ειδικός πχ χειρουργός.
  3. luk

luk New Member

δεν εχω κανενα προβλημα στην τουαλετα.το υγρο τι μπορει να ειναι??
  4. luk

luk New Member

5. sambalisG

Καλημέρα. Ειλικρινά δεν μπορω να σας πω με ακρίβεια. Πιθανολογώ ραγαδα ή καποιο συριγγιο. Χρειάζεται άμεση κλινική εξέταση.
  6. luk

luk New Member

Υπάρχει δλδ η περίπτωση να είναι κάτι σοβαρό τύπου καρκινωμα?θα πάω το συντομοτερο!
  7. sambalisG

Δεν ειπα κατι σχετικό με καρκίνωμα!!

Share This Page