1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΑ -ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by Μαριλενα Παπα, Oct 4, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,
    ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΚΗΣ ΧΩΡΑΣ.
    ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΩ Ή ΘΑ ΠΙΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΙΩΣΗ.ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΡΡΟΙΑ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΠΑΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ Ή ΠΙΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΧΤΕΣ ΟΤΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΠΥΟΝ ΜΕ ΑΣΧΗΜΗ ΟΣΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΕΖΩ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΟΜΦΑΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΟ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΑΙ ΜΕ BETADIN.ΑΛΛΑ ΣΥΝΔΕOΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ?(8 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑ ΙΩΣΗ?)Ή ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ,
    ΜΑΡΙΛΕΝΑ
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Αγαπητή Μαριλένα, θα πρέπει να απευθυνθείτε σε γαστρεντερολόγο (μιά και ο δικός μας δεν απαντά)!, διότι αφένός μεν οι διάρροιες δεν σχετίζονται με ομφαλίτιδα, αλλά και πάλι 8ημερον είναι πράγματι πολύ!

Share This Page