1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

πρησμενη αριστερη αμυγδαλη ενα μηνα τωρα

Discussion in 'Παθησεις Θυρεοειδούς και άλλων αδένων.' started by poluxgreece, Feb 8, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. poluxgreece

poluxgreece New Member

καλησπερα σας γιατρε,και ευχαριστω για τον χρονο σας, εχω το εξης προβλημα εδω και ενα μηνα,κατω απο το σαγονι στην αριστερα μερια η αμυγδαλη μου εχει κανει καρουμπαλακι,πηγα σε ΩΡΛ και μου ειπε ειναι πολυ κοκκινα τα λαιμα σου, μου εδωσε αντιβιωση για 10 μερες αλλα το προβλημα παραμενει.δεν με ενοχλη παρα μονο οταν το παταω. παρατηρησα επισεις πως πανω απο τον φρονιμιτη το ουλο πρηστηκε και εκανε ασπρη μυτη και που και που μουδιαζει η αριστερη μου μερια.υπαρχει περιπτωση να ειναι πρησμενη η αμυγδαλη απο τον φρονιμιτη μου? η να ανησυχω για κατι χειροτερο?ευχαριστω
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημερα Αλλο η αμυγδαλή και άλλο ο φρονιμιτης. Οδοντιατρος σας ειδε??
  3. Vagelis

Vagelis Member

εχω κ εγω το ιδιο θεμα 2 βδομαδες..μονο που δεν εχω καποια ενοχληση στο λαιμο ή στο δοντι. απλα ειναι ενα μικρο καρουμπαλακι στην αριστερα πλευρα κατω απο το σαγονι
  4. poluxgreece

poluxgreece New Member

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση γιατρε μου, οδοντιατρος οχι δεν με ειδε ακομα. απλα λεω μηπως ο φρονιμιτης με χτυπησε στην αμυγδαλη.

Share This Page