1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ ΤΑ MEDIA ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΣΟΓΟΝΟ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ?

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by sambalisG, May 20, 2007.

?

Η σύγρονη ειδησεογραφία με έχει επηρεάσει....

1. Αρνητικά..ενάντια στις επεμβάσεις παχυσαρκίας

0 vote(s)
    0.0%
  2. Θετικά...υπέρ των επεμβάσεων παχυσαρκίας

2 vote(s)
    16.7%
  3. Δεν εμπιστεύομαι τα μαζικά μέσα πληροφόρησης στο θέμα αυτό!

2 vote(s)
    16.7%
  4. Εμπιστεύομαι τα μέσα μαζικής πληροφόρησης στο θέμα αυτό!

0 vote(s)
    0.0%
  5. Επιθυμώ ενημέρωση απο Ειδικούς πάνω στο θέμα αυτό!

8 vote(s)
    66.7%
  6. Δεν με ενδιαφέρει ή δεν απαντώ!

0 vote(s)
    0.0%
Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Θα ήθελα τις απαντήσεις σας στο ερώτημα αυτό, και αν θέλετε οποιοδήποτε σχόλιο επίσης!!! ;)
  2. trouble

trouble Member

Απ: ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ ΤΑ MEDIA ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΣΟΓΟΝΟ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ?

:eek: Then mas anoiksan ta matia, aplws poulisan ekpobi. Vevaios kai se olous tous tomeis uparxoun kaka stoixeia, kai ti me eafto?

Tha mas poune kati pou then kseroume?

Afto mas endiaferi, ola ta alla einai paramuthia.
  3. aggy

aggy Member

μα δεν ειπαν και κατι ουσιας.πως χρηματιζεται ο ταδε γιατρος και πως ο αλλος.δεν με ενδιαφερει.την στιγμη που αυτος ο ανθρωπος θα με κανει να νοιωσω καλα διωχνοντας τα κιλα μου τι με νοιαζει τι κανει;.
    και αν ο χ γιατρος προμηθευεται τους δακτυλιους τοσο και τους πουλαει τοσο,αυτο ειναι ενα θεμα ,αλλα οχι αρνητικο για μενα.
  4. trouble

trouble Member

Πολύ σωστά τα λές. Ετσι ακριβώς ειναι τα πράγματα. Το κόστος και η ποιότητα μετρά!! Να ειναι FDA Approved τουλάχιστον!
  5. JASMIN

JASMIN New Member

sleeve

Εκανα σλεεβε μετα απο ενα προγραμμα που ειδα στην τηλεοραση πανο σε αυτο το θεμα.Βεβαια μιλησα με τον γιατρο μου για πειθανες επειπλοκες κτλ. αλα πρεπει να σας πω, οτι ηταν το καλυτερο πραγμα που εχω κανει στη ζωη μου.Εχουν περασει 4 μηνες και εχω χασει 26 κιλα και εχω ακομα να χασω αλλα 13κιλα. Πως τα εχασα, ουτε που ξερω.Η ζυγαρια κατεβενε μερα με την μερα και πρεπει να σας πω, οτι τρω απο ολα, σε μικρες μεριδες.Δεν το εχω μετανιωσει ουτε στιγμη!!!
  6. serafeim99

serafeim99 New Member

οτι δειχνη η τηλεοραση το μεγεθυνει μεχρι εκει που δεν παει, ειτε προς την θετικη πλευρα ειτε προς την αρνητικη πλευρα, οι πιο πολλοι απο τους γνωστους μου νομιζουν με τοση διαφημιση για αυτου του ειδους της επεμβασεις οτι μπορουν να της κανουν για να χασουν 10 κιλα ...
    αυτου του ειδους η παχυσαρκια ειναι σημαντικο προβλημα και ειναι καλο να ενημερωνετε ο κοσμος για λυσεις αυτου του προβληματος.

Share This Page