1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πονος Στο Στηθος

Discussion in 'Παθήσεις Οισαφάγου' started by dimitra8992, Jul 21, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. dimitra8992

dimitra8992 New Member

Γειά σας... Είμαι 20 χρόνων και πριν δύο μήνες περίπου είχα πολύ έντονο πόνο αριστερά στο στερνό.. όταν ανεπνεα, εβηχα και όταν γελούσα και σε διάφορες κινήσεις μ... Είχα παρατηρήσει κάποιες ταχυκαρδίες, αλλά σκέφτηκα πως αυτό συνέβαινε λόγω άγχους στη σχολή. Τώρα που είμαι ήρεμη εχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα χωρίς να παρατηρήσω ταχυκαρδιες... Στη θάλασσα από το πρώτο μπάνιο ένιωθα τον ίδιο πόνο στο κολυμπι και τώρα το νιώθω όλη μέρα... Θα ήθελα την γνώμη σας...!!! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.!
    Last edited by a moderator: Jul 22, 2012
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Καλησπέρα. Η θέση αλλά και τα συμπτώματα δείχνουν ότι θα πρέπει να συμβουλευτείς έναν καρδιολόγο μήπως και χρειαστεί να κάνεις ένα triplex καρδιάς.

Share This Page