1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Πονος Στο Αριστερο Τμημα Της Κοιλιας

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by xavanezosss, Mar 11, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. xavanezosss

xavanezosss New Member

γεια σας.ειμαι αντρας 22 χρονων..πριν μια εβδομαδα ενιωθα ενα πονο στο αριστερο μερος της κοιλιας(υποφερτος,κατι σαν τραβηγμα)ο οποιος αντανακλα μεχρι κατω,διπλα στον ορχι...τον ιδιο πονο τον ειχα νιωσει το καλοκαιρι μετα απο σεξουαλικη επαφη αλλα για πολυ λιγο..τωρα πλεον ο πονος δεν ειναι συνεχομενος αλλα νιωθω ακομα ενοχλησεις στο ιδιο σημειο(χωρις να αντανακλα προς τον ορχι)αλλα και στο ιδιο σημειο απο την αντιθετη πλευρα...τελος ενιωθα και ενα φουσκωμα στην κοιλια που δεν μπορουσα να δικαιολογησω...οχι πολυ εντονο ομως..αλλα συμπτωματα δεν εχω...θα ηθελα να μου πειτε τι μπορει να ειναι για να ξερω που θα απευθυνθω...ευχαριστω.
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καθυστερημένη απάντηση ..λόγω φόρτου!
    Καλό θα είναι να σας δει γαστρεντερολόγος, και παράλληλα ν κανατε και ενα υπερηχογράφημα νεφρών!

Share This Page