1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Πονος Κατω Δεξια Στην Κοιλια

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by marinakiii, Nov 13, 2009.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. marinakiii

marinakiii New Member

Γεια σας η μητερα μου εδω και ενα χρονο αντιμετωπιζει ενα προβλημα!αισθανετε οτι κατω δεξια στην κοιλια της υπαρχει κατι το οποιο την ενοχλει σαν να υπαρχει κατι μεσα οχι ακριβως πονος!το νιωθει συνηθως οταν αφοδευει!αλλες φορες το νιωθει πιο χαμηλα αλλες πιο ψηλα!πριν καιρο ειχε κανει κολονοσκοπηση και ειχε καποιο προβλημα το οποιο δεν ξερω τι ακριβως ηταν!εχω τομαξει λιγο μηπως ειναι καποια κακοηθεια!γενικα εχει μια ευαισθησια το εντερο της αν πιει γαλα πριζετε η κοιλια της και ποναει επισης αν πιει κατι κρυο!τι μπορει να ειναι?θα με βοηθουσε πολυ η γνωμη σας!
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Μπορεί να είναι καποιου είδους κολίτιδα, αλλά και παλι δεν μας λέτε ακριβώς και τι είχε δείξει η κολονοσκόπηση.
    Απευθυνθείτε σε γαστρεντερολόγος.
  3. marinakiii

marinakiii New Member

διαγνωση

τελικα η διαγνωση της κολονοσκοπησεις που εκανε η μεταρα μου το 2004 ηταν αλγη υπογαστριου μετεωρισμος!

Share This Page