1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

πονος χαμηλα

Discussion in 'Γυναικολογικές Παθήσεις' started by efi24, Sep 27, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. efi24

efi24 New Member

Καλησπέρα.Εχω μια απορία σχετικά με την περίοδο.Τελευταια περίοδος 25/8 μέχρι 30/8 με σταθερό κύκλο 32-34 ημερών.Στις 1/9 ήρθα σε επαφή αν κ το προφυλακτικό μπήκε ανάποδα δεν υπήρξε πρόβλημα.Την επόμενη μέρα παρατήρησα κόκκινες σταγόνες από τραυματισμό.Στις 14/9 παρουσιάστηκαν καφέ υγρά κ μερικά σε μορφή βλέννας.Στις 15/9 το ίδιο,πιο πολύ στο σκούπισμα κ υπήρξε κ κόκκινο αίμα.Στις 16/9 είχα ενοχλήσεις χαμηλά αλλά δεν παρατήρησα αίμα.Στις 17/9 παλι ενοχλησεις χωρις αιμα.Στις 21 και 23/9 ήρθα σε επαφή χωρίς προφύλαξη μόνο στην αρχή αλλά μετά με προφυλακτικό .Να σημειώσω οτι από τις 24/9 έχω ενοχλήσεις χαμηλά και ειδικά χθες (26/9)πονάω κάτω αριστερά όταν το πιέζω ειδικά κ συνεχιζει μεχρι σημερα (27/9).Επισης χθες κ προχθες παρατηρησα υγρα σαν ενυδατικη κρεμα.Υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης; Περίοδο περιμένω σημερα (27/9)αλλά δεν έχει πρηστεί καθόλου το στήθος μου όπως συμβαίνει σε κάθε περίοδο μου.Τι μπορεί να είναι;.Ευχαριστω
    Last edited: Sep 27, 2017
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ένα τεστ εγκυμοσύνης θα σου λύσει όλες σου τις απορίες. Αν σου έρθει η περίοδος και συνεχιστούν όλα αυτά και μετά να σε δει οπωσδήποτε γυναικολόγος..

Share This Page