1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση ΠΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by elir, Jun 1, 2011.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. elir

elir Member

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΒΑΡΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΝ Κ ΜΟΛΙΣ 23..
    ΣΤΑ 14 ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΟΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΙΕΡΟ ΟΣΤΟ
    ΣΤΑ 18 ΕΙΧΑ ΠΡΟΠΤΩΣΗ ΕΝΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΔΥΟ ΑΙΜΟΡΟΙΔΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΕΛΙΚΤΟ ΕΝΤΕΡΟ..
    ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ Μ ΓΙΑ 1 ΛΕΠΤΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΤ ΕΧΩ ΜΕΙΟΜΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΧΡΗΣΗ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟΥ ΓΤ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΡΕΜΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΠΤΩΣΗ ΟΡΘΟΥ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΝΟΥς ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ..
    ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Μ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΥΤΟ Π ΕΓΙΝΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΛΑΝΤΟΖ, ΟΤΑΝ ΑΓΧςΝΟΜΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΡΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΧΗ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Η ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλησπέρα σας.
    Η επέμβαση για την πρόπτωση ορθού ποια ηταν (διοτι υπάρχουν πολλές)!
    Απο κει και περα καλο θα ειναι να σας δει ειδικός.
  3. elir

elir Member

δεν ξερω γιατι δεν ειμαι γιατρος εχω μια μεγαλη τομη απο τον αφαλο ως τον εφηβαιο δλδ εγινε απτην κοιλια, οταν ξυπνησα ειχα ενα σωληνακι στη μυτη και μετα απο 10 μερες αρχισα να τρωω..στην ακτινογραφια που εκανα μια φορα που ειχα πονους και φοβοταν ο γιατρος για ειλεο η τομη φαινεται χαμηλα στο ορθο oti einai rammeno dld..
    Last edited by a moderator: Jun 1, 2011

Share This Page