1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πόνος στην κοιλιά κάτω δεξιά

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by El_Cid, Jul 17, 2014.

Watchers:
This thread is being watched by 7 users.
  1. Ginsan

Ginsan New Member

Καλησπέρα. Είμαι γυναίκα 26 ετων και πασχω απο διαβητη τυπου 1. Εχω εναν διαχυτο πονο (μαλλον καλυτερα ενοχληση) απο τη δεξια πλευρα του σωματος στην περιοχη της κοιλιας εδω και 4 ημερες. Ποτε ειναι πάνω δεξια,ποτε κάτω δεξια. Εκανα γυναικολογικες εξετασεις ηταν φυσιολογικες, οπως και εξετασεις αιματος και υ/γ νεφρου και βγηκαν καλα. Απλως δεν εχω ιδεα σε ποιον γιατρο να απευθυνθω και τι μπορει να ειναι. Σημειωτεον, δεν εχω πυρετο, διαρροιες,κτλ ή καποιο αλλο συμπτωμα. Το μονο που έχω να προσθέσω ειναι οτι έπαιρνα αντιβίωση ζιναντολ πριν μια εβδομαδα για καποιο αλλο ζήτημα. Ειχα την ενοχληση στα νεφρα τότε και με το που πηρα την αντιβίωση μετα απο 7 μερες εξαφανιστηκε η ενοχληση και τωρα ξανα επι μονιμου βασεως. Ποτε ειναι πιο εντονη και ποτε οχι. Καποια συμβουλη; Ευχαριστω
    Last edited: Jun 21, 2017
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

U/S άνω & κάτω κοιλίας.

Share This Page