1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Πληγή πάνω απο τον πρωκτό

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by Stella.P., Dec 19, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Stella.P.

Stella.P. New Member

Καλησπερα!! Κάνοντας θεραπεία με Rectogesic και αρκετά εδρολουτρα, η ραγαδα εξαφανίστηκε. Ξαφνικά μετα απο 2 εβδομάδες εμφανίστηκαν πανω ακριβώς απο τον πρωκτο μου 4 μικρά σπυράκια. Θέλοντας να καθαρίσω την περιοχή, έσκασαν και έμεινε μια πληγή. Τσούζουν και δεν μπορώ να ρίξω νερό. Σας στέλνω και μια φωτογραφία μήπως καταλάβετε καλύτερα!!! Ευχαριστώ εκ τον προτέρων! image.jpeg
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημερα σας. Ειλικρινα δεν μπορω να εντοπισω στην φωτο αυτο που περιγράφετε, αλλά αν εννοειτε εκεινη την πληγη δεν νομίζω οτι ειναι κατι αξιόλογο περα απο κατι δερματικό.
    Stella.P. likes this.
  3. Stella.P.

Stella.P. New Member

Σας ευχαριστώ πολυ. Έχω κλείσει αύριο ραντεβού με τον γιατρό!!!! Σας εύχομαι καλές γιορτές
    sambalisG likes this.

Share This Page