1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Περίοδος 2 φορές το μηνα

Discussion in 'Γυναικολογικές Παθήσεις' started by giota, Oct 1, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. giota

giota New Member

Καλησπέρα, καλό μήνα. Έχω το εξής θέμα, γέννησα με κ.τ πριν 11 μήνες, πάντα είχα κύκλο 38-40 ημέρες. Από τη γέννηση κ .μετά έχω περίοδο με πολύ αίμα, κρατάει 5 μέρες σταματάει 1 μέρα κ μετά συμεχιζει άλλες 3 κ το σημαντικότερο όλο κ συχνότερα μόλις τελειώνει σε 17-18 ημέρες ξαναέρχεται. Να πω ότι πριν 7 χρόνια μου αφαίρεσαν σάλπιγγα κ ωοθήκη. Κ τώρα που γέννησα ξανά ο γιατρός είπε ότι είχα πολλές συμφυσεις κ όλα ήταν κολλημένα μεταξύ τους. Τι σημαίνουν όλα αυτά;; Μπορεί να είναι κάτι σοβαρό αυτό με την περίοδο;
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Σίγουρα υπάρχει κάποιο θέμα το οποίο όμως μόνο ο γυναικολόγος σου είναι σε θέση να σου πει αφού αυτός γνωρίζει το ιστορικό σου και έχει στη διάθεσή του όλες τις εξετάσεις σου.
  3. giota

giota New Member

Σ ευχαριστω πολυ ;)
    Kathy likes this.

Share This Page