1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

περιεδρικο αποστημα σοσ

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by giota, Jul 11, 2014.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. giota

giota New Member

Καλο απόγευμα ήθελα τη γνώμη σας εδώ και δυο εβδομάδες υποφέρω απο περιεδρικο αποστημα μου έδωσαν διπλή αντιβίωση αλλα καμια αισθητή καλυτερευση τελικά αυριο θα μου το ανοίξουν στα επείγοντα χωρις καποια αναισθητικη ένεση μονο μου είπαν να πιω οτι δυνατότερο εχω σε παυσίπονο. Ισχύουν αυτα; ειναι ανεκτός ο πονος ;; φοβάμαι παρα πολυ
  2. giota

giota New Member

Σας παρακαλώ μια απαντηση φοβάμαι δε γνωρίζω πως να το χειριστω φοβάμαι μη με βρει τιποτα χειρότερο
  3. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Τι εννοειτε στα επείγοντα?
    Σε καποιο εξωτερικο ιατρειο δημόσιου νοσοκομείου φαντάζομαι!
    Μπορείτε να ζητήσετε ή να απαιτήσετε να γινει σε χειρουργείο παρουσία αναισθησιολόγου!
  4. giota

giota New Member

χιλια ευχαριστω για την απαντηση σας. οχι στα εξωτερικα, στα επειγοντα εκει με πρωτοειδαν και μου ζητησαν να πηγαινω σε καθε εφημερεια να το βλεπουν γιατι ηταν λιγο βαθια για να το ανοιξουν. μου ειπαν πως γινεται κανονικο χεορουργιο αλλα τωρα μου ζητησαν να παω αυριο να το ανοιξουν με τον τροπο που σας ειπα χωρις αναισθητικο μονο με παυσιπονο που θα εχω παρει μονη μου. ειναι δυνατον να αντεξω;;;;

Share This Page