1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΠΟΝΟΣ

Discussion in 'Κήλες' started by βιργινία, Jan 2, 2008.

1. βιργινία

βιργινία New Member

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 5 ΧΡΟΝΩΝ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΝΟ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΣΚΥΨΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ (ΕΛΑΦΡΥ) ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΠΟΛΥ ΟΞΥ. ΔΙΠΛΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ. ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΛΊΓΗ ΏΡΑ ΜΕ ΜΙΚΡΌΤΕΡΗ ΕΝΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΔΥΝΑΤΟ, ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΗΛΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ Η ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ? (ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΊ ΓΙΑ ΣΚΩΛΗΚΟΕΙΔΊΤΗ ΜΙΚΡΗ) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Απ: ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΠΟΝΟΣ

Το πρόβλημα που αναφέρετε είναι αρκετά συχνό και οφείλεται συνήθως σε κάκωση-μυϊκή θλάση του κοιλιακού μυός ή δημιουργία κήλης!
    Θα πρέπει να σας δεί χειρουργός!

Share This Page