1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση NΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...

Discussion in 'Ψυχολογική Υποστήριξη Παχυσαρκίας' started by matina84, Jul 6, 2011.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. matina84

matina84 New Member

Νομιζω πως θα παθω καταθλιψη εκανα πριν μια βδομαδα γαστρικο βυ βας κ εχω σκασει απο την στεναχωρια μου ...νιωθω πως οδηγηθηκα σε μια επεμβαση μεγαλη που θα μου δισκολεψει τον τροπο ζωης απλα κ μονο επειδη το ηθελαν οι γυρο μου.Ειμαι η Ματινα 27 χρονον κ εχω 2 παιδακια,εχω bmi35 ειμαι 98 κιλα κ 170 υψος δεν ειχα νοσογονο παχυσαρκια απλα ενα κομπλεξ που μου δημιουργηθηκε απο την οικογενεια μου...πηγα να κανω sleeve πολυ πολυ φοβισμενη κ διστακτικη κ επειδh εχω κανει παλιοτερα διαμερισματοποιηση με το ιδιο βαρος κ δεν εχασα δεν γινοταν.πειτε μου εχει κανει κανεις μινι γαστρικο βυ βασ κ σε βαθος χρονου εχει επιπτωσεις στην υγεια?θα τρωω για παντα αλεσμενα?ποσο θα μπορω να φαω?

Share This Page