1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. δαφνουλα

δαφνουλα New Member

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ,ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ,ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ..ΕΚΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΡΦΩΜΑ,ΣΧΕΔΟΝ 5*4ΕΚ,ΠΙΣΩ,ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΟΝ ΟΡΘΟ ΜΟΥ(ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ!)ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΑΦΗΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ.ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΙΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΚΟ,ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΠΕ ΓΙΑ ΛΙΠΩΜΑ,ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ,ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΛΕΞΗ,ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ!!!Η ΤΟΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΕΡΝΑΝ ΚΑΤΙ ΛΕΠΤΑ ΑΓΓΕΙΑ..ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλησπέρα σας.
    Οι πληροφορίες που δινεται ειναι λίγες. Παρ'ολα αυτά και βασει της δικής μου προσωπικής εμπειρίας, αν ειναι κυστικό ή συμπαγές αναλόγως και η πορεία. Επειδη αντιλαμβανομαι πως προκειται για συμπαγες μόρφωμα, η επέμβαση να γνωριζετε πως μπορει να γινει και λαπαροσκοπικά.

Share This Page