1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Μολυνσματική Τεμινθος

Discussion in 'Παθήσεις δέρματος και υποδορίου' started by kyrie_eleison, Jul 13, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. kyrie_eleison

kyrie_eleison New Member

Καλησπέρα! θα μπώ κατευθείαν στο θέμα. Στην βάλανο είχα πριν κανα 2+ εβδομάδες σημάδι αυτού του ιού και μου το αφέρεσε η δερματολόγος με λαβίδα όμως και άλλο ένα στην κοιλιά. Την επισκέφτηκα και πριν 5 μέρες γιατί πίστευα ότι δεν επουλωνόταν σωστά βέβαια αυτή μου είπε ότι δεν είναι τπτ απλά επουλώνεται. Θα την ξαναεπισκεπτώ σύντομα μόλις μπορέσω γιατί δεν μου φαίνεται οκ (σαν κόκκινο μικρό σπυράκι).

Η ερώτησή μου είναι η εξής. Μπορεί να γίνει π.χ. κονδύλωμα εάν δεν επουλωθεί σωστά? μπορεί να μολυνθεί αλλιώς?
    Κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω?

Ευχαριστώ.
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Εδώ..τα λέει όλα! (και γω το διάβασα!!!:redface:)
  3. kyrie_eleison

kyrie_eleison New Member

καθησυχαστικό, ταυτίζεται ακριβώς μου φαίνεται, αλλά θα επισκεφτώ τον δερματολόγο μου. ευχαριστώ.

Share This Page