1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Μικρο σκληρό σπυράκι στο εξωτερικό του πρωκτού και συμπτώματα

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by vaggelis.k, Feb 20, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. vaggelis.k

vaggelis.k New Member

Καλησπέρα γιατρέ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με κάποια συμπτώματα που έχω εδώ και 20 μέρες έχω φούσκωμα και νιώθω την κοιλιά μου σκληρή ορισμένες φόρες,είχα ποιο παλιά σπαστική κολίτιδα και ευερέθιστο έντερο.Πριν από 1 εβδομάδα είχα πάρα πολλές κενώσεις τόσες που στο τέλος έβλεπα αίμα όταν σκουπιζόμουν και είχα έντονο τσούξιμο στον δαχτυλιο έχω αρχίσει να παίρνω duspatalin για τους σπασμούς του εντέρου που είχα και εχω ηρέμηση ,επίσης αυτές τις 20 μέρες όπως ανέφερα εχω βγάλει ένα μικρο σκληρό σπυράκι στον πρωκτό μου που όμως δεν με πονάει και δεν εχει μεγαλώσει ομως με ανησυχεί.Θα ήθελα μια πρώτη γνώμη και θα παραθέσω και φώτο για ποιο άμεση εικόνα,σας ευχαριστώ εκ τον πρότερον......:(
  2. vaggelis.k

vaggelis.k New Member

Οπως ανεφερα σας παραθετω και την φωτο....

Attached Files:

Share This Page