1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Μετα την περιτομη, οιδημα.

Discussion in 'Ουρολογικά Θέματα.' started by Ivel, Aug 25, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. Ivel

Ivel New Member

Γεια σας. Την δευτερα υποβλήθηκα σε ολικη περιτομη με τοπικη αναισθησια στο ιατρειο του θεράπων ιατρου μου. Υπαρχει ενας δακτυλιος σαν σωσιβιο γυρω απο τα ραμματα μεχρι και σημερα οπου με ειδε ο γιατρος και μου ειπε οτι εχω οιδημα... δεν μου συστησε να κανω κατι διαφορετικο απο αυτο που κανω απο την πρωτη ημερα...δηλαδη μπεταντιν γαζα και προσεφ. Ανησυχω πολυ γιατι υπαρχει αυτο το πρήξιμο γυρω γυρω και ειναι πρησμενη και η βαλανος.... σημερα που μου ειπε για το οιδημα απλα μου εσφηξε πιο πολυ την γαζα... τι να κανω? Διαβαζω γενικα για μπρασαν χαπια για χαμομήλια για φυσιολογικους ορους και τα λοιπα... ειμαι στην 5η ημερα και ειμαι ακομα με γαζες και οιδημα... πφφφ

Πραγματικα οποιαδηποτε απαντηση ειναι δεκτη και την περιμενω πως και πως γιατι εχω πραγματικα α-πε-λπι-στει!!!!!
    Last edited: Aug 25, 2017

Share This Page