1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Λεμφοκυτταρωση

Discussion in 'Διάφορα Θέματα εκτός Κατηγοριών!' started by forty, Aug 23, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. forty

forty New Member

Καλησπέρα σας και συγχαρητήρια για το έργο σας. Είμαι 27 ετων και σε 3 απο τις 4 εξετασεις αιματος απο το 2014 εως σημερα που εχω κανει βρισκονται υψηλα λεμφοκυτταρα (στη μια απο τις 3 βρεθηκαν και υψηλα λευκα). Αρχικά δεν το διερευνησα διοτι μου ειπαν οτι ισως περασα καποια ιωση. Ομως φετος που σε 2 εξετασεις βρεθηκε λεμφοκυτταρωση θορυβηθηκα. Να σημειωσω οτι περασα λοιμωδη μονοπυρηνωση το 2009 πασχω απο διπολικη διαταραχη και λαμβανω φαρμακευτικη αγωγη , εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου , χολολιθους και οιζημα καθως και παρουσιαζω συχνα ιδρωταδενιτιδες στις μασχαλες. Οπως καταλαβαινετε εχω ανησυχησει πολυ. Καποια γνωμη ; σας ευχαριστω.
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Φοβάμαι ότι το πρόβλημα οφείλεται στην φαρμακευτική αγωγή. Καλό θα ήταν να το συζητήσεις με τον θεράπων ιατρό σου αλλά και με έναν καλό αιματολόγο.

Share This Page