1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. tassos1996

tassos1996 New Member

Καλησπέρα γιατρέ. Εδω και αρκετό καιρο, μπορώ να πω 2-3 χρονια εχω ενα γρομπαλακι κατω απ το πηγούνι πιο πάνω απ την καρωτίδα το οποίο δεν με πονάει και μπορώ να το μετακινώ δεξιά και αριστερά. Γενικά δεν είχα δώσει πολύ σημασία απλά τις τελευταίες μέρες παρατήρησα οτι εχει μεγαλώσει κάπως και με ανησύχησε. Ειμαι 18 χρόνων και παίζω ποδόσφαιρο οποτε κάνουμε αρκετά συχνά εξετασεις αίματος κτλπ, άρα πιστεύω οτι άμα ήταν κάτι σημαντικό θα το είχαν δείξει. Τον τελευταίο μήνα ήμουν και άρρωστος οποτε μπορει να μεγαλωσε απο αυτο απλά το εχω αρκετό καιρο και θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας. Μου έκαναν και υπέρηχο στην ομάδα και μου είπαν οτι ειναι λεμφαδενας και οτι δεν ειναι κάτι και άμα ήταν θα το είχαν δείξει οι εξετασεις όλο αυτο τον καιρο. Ευχαριςτω για τον χρονο σας.
    chx likes this.

Share This Page