1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Κάτι σαν σπυράκι μεταξύ πρωκτού και όρχεων

Discussion in 'Παθήσεις δέρματος και υποδορίου' started by petros32, Dec 11, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. petros32

petros32 New Member

Καλησπέρα στο forum!

Εδώ και δύο εβδομάδες, νιώθω πόνο- τσούξιμο ανάμεσα στα πόδια, κοντά στον πρωκτό. Ειδικά με το περπάτημα, νιώθω λες και έχω έγκαυμα.

Τελικά γδύθηκα και έλεγξα με καθρέπτη την περιοχή και εντόπισα ένα εξόγκωμα, σαν σπυρί (το οποίο όμως δεν ζουλιέται για να βγάλει κάτι - τουλάχιστον το προσπάθησα).

Σας παραθέτω φωτογραφία (την ανέβασα μέσα σε zip καθώς δεν ανεβαίνουν εικόνες).

Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι και πως θεραπεύεται;;;;
    Θα πάω το και στο γιατρό, όμως γράφω εδώ για να μου φύγει το άγχος. Ελπίζω να μην είναι τίποτα πολύ κακό!!!

Attached Files:

• prob.zip
      File size:
      660.2 KB
      Views:
      24
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημέρα. Πιθανά πρόκειται για καποια μικρή φλεγμαίνουσα υποδόρια κυστη (σμηγματογόνος πιθανά).
    Να σας δει δερματολόγος. Δεν εχετε λόγο να ανησυχειτε για κατι σοβαρό.

Share This Page