1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Κύστη κόκκυγος

Discussion in 'Κύστη Κόκκυγος' started by Mafmar, Nov 15, 2017 at 1:31 AM.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Mafmar

Mafmar New Member

Γεια σας! Ειμαι καινουρια σε αυτο το σαιτ κ ομολογω οτι ενιωσα μια ανακουφιση που το βρηκα. Χθες υπεβληθην σε εγχειρηση για την κυστη κοκκυγος. Ολο το βραδυ ματωνε κ το πρωι με πηγαν στον γιατρο να με δει.εκεινος ειπε οτι το αιμα δεν προερχοταν απο την πληγη μεσα αλλα ειχε να κανει κατι με την ξυλοκαϊνη κ κατι ινες(δεν πολυκαταλαβα) μ εδωσε εξιτηριο κ τωρα ειμαι σπιτι ξαπλωμενη μπρουμυτα..ειμαι ανθρωπος που εχει πολυ αγχος κ επειδη κ τωρα βλεπω οτι βγαινει αιμα εχω τρομοκρατηθει..ειναι φυσιολογικο να συμβαινει κατι τετοιο;;;
    Last edited: Nov 15, 2017 at 1:36 AM
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Μόλις χθες την έκανες, είναι φυσιολογικό να έχεις απώλεια αίματος. Λογικά έχεις κάνει την ανοιχτή μέθοδο. Να είσαι επιμελής στις αλλαγές σύμφωνα πάντα με τις οδηγίες του γιατρού σου.
  3. Mafmar

Mafmar New Member

Ναι με ανοιχτη μεθοδο ηταν. Σημερα πηγα να κανω αλλαγη γαζας και μπορω να πω οτι ρωτησα τα παντα
    ωστοσο σας ευχαριστω και παλι!πολυ χρησιμο φορουμ!
    Kathy likes this.

Share This Page