1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣΗΣ

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by yarispapaki, Oct 5, 2009.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. yarispapaki

yarispapaki New Member

Ξερω πως καθε ιατρικη ομαδα βγαζει και το δικο της κοστολογιο. ειναι απολυτα κατανοειτο. αλλα θα ειθελα περιπου να μαθω που κυμενονται οι τιμες αυτες. το υψος μου ειναι 1,68 και το βαρος μου 105 κιλα. εχω υποθυρεοειδισμο , αλλα δεν περνω φαρμακα ειναι υπιας ακομη μορφης. πιστευω πως δε μπορει το ταμειο μου να καλυψει την επεμβαση, γι΄αυτο μαζευω σιγα σιγα καποια χρηματα. θα με βοηθουσατε πολυ να μου πειτε ποσο κοστιζει η επεμβαση του γαστρυκου δακτυλιου.
    ευχαριστω εκ των προτερων!!!
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Δεν μπορώ να σας απαντήσω, διότι δεν επιτρέπεται απο τις αρχές του forum, η ενημέρωση για οικονομικά θέματα αλλά και η διαφήμιση ιατρών και κλινικών.
    Σας έστειλλα μήνυμα.
  3. leta77

leta77 New Member

εγω δεν εχω καθολου ασφαλεια μονο ιδιωτικη που μου ειπε οτι δεν πληρωνει .ειμαι 113 κιλα 170υψος θα ηθελα να μου στειλετε και μενα πμ θελω να το προχωρισω μονη αλλα θα ηθελα να ξερω ποιο ειναι το κοστος.

Share This Page