1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Κήλη Αθλητών

Discussion in 'Κήλες' started by zero, Jun 19, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. zero

zero New Member

Ανοίγω αυτό το θέμα ώστε αν μπορείτε να με ενημερώσετε για κάποια πράγματα.Έχω έντονο πόνο στον προσαγωγό και λίγο πιο πάνω, κάτω από την περιοχή των κοιλιακών, από τη δεξιά πλευρά. Έχω κάνει 2 εβδομάδες φυσιοθεραπεία και την 3η εβδομάδα ξεκίνησα χαλαρό τρέξιμο, περίπου μισή ώρα τη μέρα και τις 5 μέρες της εβδομάδας.Την πέμπτη μέρα ένιωσα ένα μικρό τσίμπημα αλλά δεν έδωσα σημασία, πίστευα ότι είναι στο μυαλό μου γιατί πολύ άγχος ώστε να περάσει όλο αυτό.3-4 μέρες μετά, πήγα στην παραλία και όταν άρχισα να κολυμπάω ένιωσα πάλι τον έντονο πόνο που ένιωθα στην αρχή.. Έχω διαβάσει πολλά στο ίντερνετ και δε ξέρω πλέον τι να κάνω.. Αν έχετε κάποια συμβουλή θα μου ήταν πάρα πολύ χρήσιμη.. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας εκ των προτέρων!
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Καλημέρα! Αν συνεχίζονται τα συμπτώματα τότε θα πρέπει οπωσδήποτε να σας δει χειρουργός!

Share This Page