1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Κιτρινα κοπρανα και διαρροια

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by kakalitsa, Nov 4, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. kakalitsa

kakalitsa New Member

Καλησπερα. Πριν 1 χρονο περιπου εκανα χολοκυστεκτομη λογω χολολιθων. Ολα πηγαν καλα αλλα απο τον Ιουνιο (6 μηνες μετα), μερικες φορες λιγη ωρα μετα το φαγητο εχω πρηξιμο και πονο στην κοιλια και με πιανει διαρροια. Τα κοπρανα ειναι κιτρινωπα με βλεννα. Να σημειωσω οτι δεν με πιανει παντα μετα το φαγητο, μονο μερικες φορες. Επισης, επειδη προσεχω την διατροφη μου λογω χολοκυστεκτομης δεν τρωω λιπαρες τροφες η τροφες που θα πειραζαν (πχ αυγο, λαχανο). Δεν το παθαινω με συγκερκιμενες τροφες αλλα εχω παρατηρησει οτι συμβαινει συνηθως μεσημερι οταν δεν εχω φαει πρωινο. Να προσθεσω οτι παντα το πρωι το εντερο μου ειναι ιδιαιτερα θορυβωδες απο τοτε. Τι προτεινετε να κανω; Ειναι ενα παροδικο φαινομενο αλλα οποτε εμφανιζεται με δυσκολευει...

Share This Page