1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Κατι σαν λιπωμα κατω απο το ματι.

Discussion in 'Παθήσεις δέρματος και υποδορίου' started by alprio, Sep 24, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. alprio

alprio New Member

Καλησπερα σας!
    μπραβο για την εξαιρετικη δουλεια που κανετε!

Εχω ενα προβλημα εδω και 2 μηνες περιπου.
    Εχω βγαλει κατι σαν εξωτερικο λιπωμα κατω απο ματι.δεν ειχα ποτε κατι τετοιο ουτε εχω καπου αλλου.
    Δεν εχει ουτε πυον ουτε κατι.απλα φυτρωσε.στην αρχη ηταν πολυ μικρο τωρα εχει φτασει σε αυτο το σημειο και δεν μεγαλωνει αλλο απο τι εχω καταλαβει.
    Πρεπει να παω σε γιατρο να το δει?υπαρχει τροπος να φυγει?η φευγει απο μονο του οταν βαρεθει?
    ειναι ανησυχιτκο?

Attached Files:

2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Καλημέρα. Το πιο σωστό είναι να εκτιμηθεί από δερματολόγο αφού επιμένει 2 ολόκληρους μήνες δίχως κάποια ύφεση. Το πιο πιθανό είναι να δοθεί θεραπεία με ειδική αλοιφή.
  3. alprio

alprio New Member

ευχαριστω πολυ για την απαντηση.θα παω σε δερματολογο να κανει την εκτιμηση και να μου πει τι να κανω.!
    Kathy likes this.

Share This Page