1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Καρκινος & Γονιδια;

Discussion in 'Ογκολογία οισοφάγου-στομάχου.' started by Anna2829, Apr 20, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. Anna2829

Anna2829 New Member

Καλησπερα, τελευταια ανακαλυψα ενα συμπαγη ογκιδιο στον θυροειδη χονδρο τον οποιο ο γιατρος μου ειπε να παρω αντιβιωση και αντιφλεγμονοδες πρωτα και αν δεν υποχωρησει τοτε να κανουμε ειδικες εξετασεις , δεν ειδα καμια αλλαγη και οχι μονο αυτο αλλα εδω και 2μερες προσεξα οτι εμφανιστικε ενα μικρο κουβαρακι λιγο πιο πανω και αριστερα σαν να ειναι πανω σε αδενα αν εχουμε εκει καποιους αδενες φυσικα και επιδη πολλα σκεφτομε ηθελα να σας ρωτησω κατα ποσο μπορει να ειναι ο καρκινος γενικα κληρονομικος γιατι εχει πεθανει ο αδελφος μου σε ηλικια 7χρ απο λευχημια, πρωτος μου ξαδελφος ειχε σε ηλικια 16χρ λεμφομα που ευτυχως ξεπερασε και τελος πριν λιγους μηνες πεθανε ο αδελφος της μητερας μου απο καρκινο στους πνευμονες σε ηλικια 56χρ. Μπορει να ειναι στα γονιδια μας;λυπαμε αν σας κουρασα και ελπιζω να μην ειναι πολυ γελιες οι ερωτησεις μου.Σας ευχαριστω πολυ:confused:

Share This Page