1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ανακοίνωση Καλημέρα

Discussion in 'Εκτός Ιατρικής - Ποικίλλα θέματα!' started by Ricardo Irving, Sep 7, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. Καλη σας μέρα φίλοι μου,τι κάνετε; Εδώ είμαι πάλι για να σας απασχολήσω με τα προβλήματά μου (λολ)
    Πως περάσατε το καλοκαίρι σας;
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2010
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Φίλε Ricardo να'σαι πάντα καλά και να'χεις ένα καλό φθινόπωρο! Θέλω να πιστεύω πως το καλοκαίρι που πέρασε ήταν υπέροχο και ξεκούραστο για τους περισσότερους μέσα από το φόρουμ. Τουλάχιστον για μένα ήταν!!!:p
  3. Γεια σου αγαπητή μου φίλη,σε ευχαριστώ,επίσης! Ήταν ένα υπέροχο καλοκαίρι και για μένα και αν εξαιρέσουμε κάποια αρνητικά στοιχεία θα ήταν ακόμη καλύτερο!
    Φυσικά παρέλειψα να αναφέρω ότι είμαι εδώ επίσης για να βοηθήσω τους συνασθενείς όσο μπορώ,με πολύτιμες συμβουλές.:smile:

Share This Page