1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα Και Ομως Ειναι Ακομα Εδω...

Discussion in 'Κύστη Κόκκυγος' started by Nass, Jan 7, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. Nass

Nass New Member

Γεια σας και συγχαρητηρια για το forum! Ειμαι 19 ετων κοπελα και εχω χειρουργηθει στο ιδιο προβλημα 5-6 φορες? εχω χασει το μετρημα... το θεμα ειναι οτι εχω βαρεθει να περναω το ιδιο πραγμα...με ριχνει πολυ ψυχολογικα τι φταιει και το παθαινω καθε τρεις και λιγο? φταει ο γιατρος? φταιω εγω? εχω ρωτησει και τους ιδιους τους γιατρους αλλα ο κα8ενας εχει την δικια του θεωρια.. ολα τα εχω δοκιμασει και ομως η "κολλητη" μου κυστη εμφανιζεται καθε τρεις και λιγο.. τι συμβαινει?:confused: υποτροπιαζει και επανεμφανιζεται?:confused: (να σημειωσω πως εχω κανει και ανοιχτη και κλειστη μεθοδο) Ευχαριστω εκ των προτερων!
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

:eek:Τις επεμβάσεις στις έχει κάνει ο ίδιος χειρουργός;
  3. Nass

Nass New Member

Οχι... μεχρι στιγμης εχω αλλαξει 2 γιατρους..!
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Νομίζω ότι πρέπει να σε δει τρίτος και καλός!!!:cool:
  5. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Καλημέρα.
    Οι επανεμφανίσεις και υποτροπές κύστεων στην περιοχή σημαίνει ΜΗ ΠΛΗΡΗΣ εκρίζωση της κύστεως ή άλλη παθολογία!

Share This Page