1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Για Ποσο Καιρο Χρηση Σκευασματων Οπως NUJOL

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by Euginia, Mar 30, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Euginia

Euginia New Member

καλησπερα σας!σας παρακαλω αν μπορειτε απαντηστε στην ερωτηση μας.για ποσο καιρο μπορουμε να περνουμε σκευασματα του τυπου NUJOL?το ρωτησε ο κυριος SOTIRIS και επιδη απαντησα και εγω κατι πανω στο θεμα του, μηπως δεν φανηκε η ερωτηση στην αρχικη σελιδα των ερωτησεων.φοβαμαι μηπως μπηκα ''σφηνα'' στο θεμα του και δεν παρει την απαντηση του.αν παλι η καθυστερηση ειναι λογο φορτου εργασιας σας τοτε ζητω συγνωμη για την αναστατωση!σας ευχαριστω για τον πολυτιμο χρονο σας.
  2. umatik

umatik New Member

Αγαπητη ευγενια το ερωτημα απαντηθηκε ηδη στο post του Σωτηρη. Οχι πανω απο 2 εβδομαδες χρηση του nujol.
    Εκανα και εγω προχθες εγχειρηση για ραγαδα. Ειχα 2 ραγαδες οχι μια και η επεμβαση εγινε με εκτομη-νεαροποιηση τους και πλαγια εσω σφιγκτηροτομη θα σε κραταω ενημερη.
  3. Euginia

Euginia New Member

καλησπερα σας.καταρχας περαστικα.ποσο καιρο τις ειχες?πως πηγε η εγχειρηση?τι ναρκωση εκανες?την αλλη βδομαδα θα κλεισω κ εγω ραντεβου να την κανω.ηθελα να περασει το πασχα πρωτα.πως ειναι οι πρωτες μερες,πονασς πολυ κατα την αφοδευση?συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις,αλλα πιστευω να με καταλαβαινεις.τι σου ειπαν να προσεχεις στη διατροφη σου τις πρωτες μερες?ευχομαι να εχεις γρηγορη αναρρωση και να επανελθεις συντομα στον παλιο καλο καιρο!!!σε ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σου!
  4. umatik

umatik New Member

Για EUGINIA

Ευγενια σου εστειλα πριβε μηνυμα για την απαντηση μου​

Share This Page