1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

γεια σας προβλημΑ

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by anton, Jan 6, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. anton

anton New Member

γεια σας συγχαριτηρια για το forum σας !ειμαι 22 χρονων εδω και 1 μηνα σχεδον βγαζω αιμα οταν σκουπιζομαι !και χωρις να παω για λογο οταν σκουπιζομαι βγαζω αιμα! δεν εχω δει τπτ στα κοπρανα εκτος απο κατι γραμμες!αλλ δεν ποναω !την πρωτη φορα οταν ειδα σκουπιζομουν αρκετες φορες και μετα ολη η περιοχη του πρωκτου ερεθιστηκε!ειπα στην αδερφη μ για το προβλημα(γιατρος) με ειδε και μ ειπε οτι εχω ραγαδα !!αλλα στην ραγαδα δν πρεπει να πονας?επισης τον τελευταιο καιρο παρατηρω αλλαγες στις κενωσεις μου!αλλες φορες κανονικα αλλες φορες βγαζω τις τρωφες π τρωω σε ολοκληρες μορφες!καπνιζω αρκετα αλλα δεν πινω καθολου !! ανησυχω !η γνωμη σας?ευχαριστω

Share This Page