1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Εξανθηματα??

Discussion in 'Παθήσεις δέρματος και υποδορίου' started by Vagelis, May 4, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Vagelis

Vagelis Member

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..
    ΕΒΓΑΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΘΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ..ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΜΕ ΤΣΟΥΖΟΥΝ ΛΙΓΟ...ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Attached Files:

2. Vagelis

Vagelis Member

Καποια απαντηση εκτιμηση?γτ ειναι δυσκολο να παω σε γιατρο αυτες τις μερες...τωρα εχουν γινει καπως σαν φυσαλιδες..αλλα δε με ενοχλουν
  3. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Μάλλον πρόκειται για έρπητα ζωστήρ. Αν δεν έχουν υποχωρήσει θα πρέπει να σας δει άμεσα δερματολόγος. Σε καμία περίπτωση μη τα πειράξετε...
  4. Vagelis

Vagelis Member

Και σε τι οφειλεται τωρα αυτο? Παντως δεν εχω καποια ενοχληση
  5. Vagelis

Vagelis Member

Τελικα ειναι ερπης ζωστηρ.μου δωσαν φαρμακα vociflon...αλλα βλεπω οτι βγαζω κ αλλα..ειναι φυσιολογικο?
  6. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Απόλυτα! Θα κάνει τον κύκλο του και θα υποχωρήσει. Είναι συνέχεια της ανεμοβλογιάς. Όλα θα πάνε καλά αν και μέχρι τώρα είμαι βέβαιη ότι θα έχει υποχωρήσει !!!
  7. Vagelis

Vagelis Member

ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ

Share This Page