1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση για εντερο.

Discussion in 'Παθήσεις Εντέρου-Σκωληκοειδούς' started by angelos, Jan 16, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. angelos

angelos New Member

Καλησπέρα,και ευχαριστώ εκ των προτέρων.. Πριν από περίπου 15 μέρες είχα περάσει μια ιωση γαστρεντερίτιδας..έκτοτε το τα κόπρανα μου δεν έχουν επανέλθει στο φυσιολογικό δεν είναι δηλαδή ακόμα σχηματισμένα εντελώς... Δεν έχω βέβαια πόνους ή κάποιο άλλο σύμπτωμα... Είναι φυσιολογικό γιατί έχω αρχίσει και ανησυχώ λιγάκι??? Ευχαριστώ
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Ειναι φυσιολογικό. Μετά απο γαστρεντεριτιδα, ο βλεννογόνος του εντέρου καθυστερεί να επουλώσει και ειναι αναμενομενες οι διαταραχες αυτου του τυπου.
  3. angelos

angelos New Member

Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση σάς.. Δηλαδή να μν ανήσυχω???για πόσες μέρες μπορεί να διαρκέσει αυτό στα πλαίσια του φυσιολογικού?? Ευχαριστώ και πάλι..
  4. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Ειναι κατι που δεν μπορει κανεις να εκτιμησει σαφως. Μετά τον μηνα ομως σιγουρα να σας δει γαστρεντερολόγος.
  5. angelos

angelos New Member

ευχαριστω πολύ...

Share This Page