1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερωτηση για κυστη κοκκυγα

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by kyriakos ilias, Nov 19, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. kyriakos ilias

kyriakos ilias New Member

καλησπερα εκανα εγχειρηση κυστης κοκκυγα στις 15/10/2015 με την μεθοδο της ανοιχτης αλλα και ενα κομματι ραμενο με ραματα εκανα κανονικα τις αλλαγες μου κτλ μετα απο απο 20 μερες εβγαλα τα ραμμαρα και συνεχισα για λιγες ακομα μερες τισ γαζες μετα απο λιγες μερες ο γιατρος μου μου ειπε να σταματησω τις γαζες και να κανω μονο καθημερινο μπανιο και να πλενω καλα την περιοχη εκεινη χωρις να εχει κλεισει τελειως περασε κανα δεκαημερο απο τοτε η πληγη δεν εχει κλεισει συνεχιζει να βγαζει υγρα και που και που λιγο αιμα δεν ποναω λιγη φαγουρα εχω θελω να ρωτησω ηταν σωστη αποφαση να σταματησω τις γαζες μηπως πρεπει να ξανα αρχισω να τις φοραω μεχρι να κλεισει τελειως η πληγη ? και ποσο καιρο περνει μεχρι να κλεισει τελειως εχουν περασει σχεδον 40 μερες απο την εγχειρηση ?

Share This Page